El mundo de RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

El mundo de RBD

Za swe obozawaoce RBD-a.Budite redowni,imajte puno postowa a sto je najwaznije lepo se zabawite
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 .........................NoVe KaRtE...................................

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



.........................NoVe KaRtE................................... Empty
PočaljiNaslov: .........................NoVe KaRtE...................................   .........................NoVe KaRtE................................... EmptyPet Avg 01, 2008 4:28 pm

Puštene su u prodaju karte za najviši nivo tribina u Beogradskoj Areni. Cena karata je 2.000 dinara. Raspoložive su na http://www.tickets.co.yu/ i na http://www.eventim-yu.com./ U koliko se sve karte prodaju, u areni æe biti oko 18.000 gledalaca što je preduslov za najveæi spektakl godine
Nazad na vrh Ići dole
'.'Traumada_por_Los_A'.'
'.'.'.'Najweci Los A FAN'.'.'.'Los A un amor werdadero!!!'.'.'.'
'.'.'.'Najweci Los A FAN'.'.'.'Los A un amor werdadero!!!'.'.'.'
'.'Traumada_por_Los_A'.'


Broj poruka : 5361
Godina : 29
Lokacija : En corazon de mi angel....
Koji wam je omiljeni RBD clan??? : Anahi...
Nesto o tebi: : Wolim putowanja,druzenja,izlaske...=]=]=]
Datum upisa : 18.03.2008

.........................NoVe KaRtE................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .........................NoVe KaRtE...................................   .........................NoVe KaRtE................................... EmptyPet Avg 01, 2008 4:31 pm

Wauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.EXTRAAAAAAAAAa ali ja sma wec kupila kartu hehehe ali stwrano je EXTARAAAAAAAAAAA

HWALA NA INFORMACIJI
Nazad na vrh Ići dole
http://www.IIINancyIII.piczo.com
Gost
Gost
Anonymous



.........................NoVe KaRtE................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .........................NoVe KaRtE...................................   .........................NoVe KaRtE................................... EmptyPet Avg 01, 2008 4:31 pm

~N@ncy_EMO_bEaT~ ::
Wauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.EXTRAAAAAAAAAa ali ja sma wec kupila kartu hehehe ali stwrano je EXTARAAAAAAAAAAA

HWALA NA INFORMACIJI
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



.........................NoVe KaRtE................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .........................NoVe KaRtE...................................   .........................NoVe KaRtE................................... EmptySub Avg 02, 2008 12:07 pm

*Marina* ::
~N@ncy_EMO_bEaT~ ::
Wauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.EXTRAAAAAAAAAa ali ja sma wec kupila kartu hehehe ali stwrano je EXTARAAAAAAAAAAA

HWALA NA INFORMACIJI

Nema na cemu.......
Nazad na vrh Ići dole
~Nikola~
Baby RBD
~Nikola~


Broj poruka : 181
Datum upisa : 23.05.2008

.........................NoVe KaRtE................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .........................NoVe KaRtE...................................   .........................NoVe KaRtE................................... EmptySub Avg 02, 2008 12:15 pm

xD

ja cu da qpim te karte
Nazad na vrh Ići dole
Fan de..La Barbie y Candy

Fan de..La Barbie y Candy


Broj poruka : 110
Datum upisa : 31.08.2008

.........................NoVe KaRtE................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .........................NoVe KaRtE...................................   .........................NoVe KaRtE................................... EmptyNed Avg 31, 2008 5:07 pm

lepo,ali steta...ja ne idem....
Nazad na vrh Ići dole
*TeOdOrAaAa*
Sueles volver
*TeOdOrAaAa*


Broj poruka : 880
Godina : 29
Lokacija : U Uckerovom zagrljaju...:)
Koji wam je omiljeni RBD clan??? : Pa svi...ali mi je najsladji Ucker...:D
Nesto o tebi: : Pa...malo sam stidljiva...obozavam ovaj 4um i moje frendice na njemu...:))to je to...!
Datum upisa : 09.09.2008

.........................NoVe KaRtE................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .........................NoVe KaRtE...................................   .........................NoVe KaRtE................................... EmptyNed Nov 23, 2008 8:18 pm

lock...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





.........................NoVe KaRtE................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .........................NoVe KaRtE...................................   .........................NoVe KaRtE................................... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
.........................NoVe KaRtE...................................
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ja nove pogledaj molim te

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El mundo de RBD :: RBD y REBELDE :: ~RBD u Srbiji~-
Skoči na: