El mundo de RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

El mundo de RBD

Za swe obozawaoce RBD-a.Budite redowni,imajte puno postowa a sto je najwaznije lepo se zabawite
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prawila

Ići dole 
AutorPoruka
-~*Dulce*~-
***Dulce admin***
-~*Dulce*~-


Broj poruka : 2478
Godina : 28
Lokacija : >>>♥Zauwek sa mojim bff's sa neta♥
Koji wam je omiljeni RBD clan??? : >>Dulce
Nesto o tebi: : Wolim da se setam,izlazim,budem sa drustwom. Twrodglawa sam, ne mogu da podnesem laz,neodgowornost..
Datum upisa : 28.08.2008

Prawila Empty
PočaljiNaslov: Prawila   Prawila EmptyPon Nov 10, 2008 4:03 pm

E owako...Nancy bbita nemoj da se ljutis,ali ja moram da napise nowa prawila koja se MORAJU postowati!!!!

1. NEMA SPAMOWANJA!!! Od sada saw spam ce biti obrisan...Znaci nema ni opomenjiwanja za spam nego se swe brise...a onaj ko bude i pored toga o5 spamowao bice bann na 3 dana!!!

2.Swaki clan MORA da ima awatar, a u slucaju da neko nezna da ga postawi neka se obrati nekome od admina na PM....

3. Nema swadjanja niti wredjanja na 4umu....onaj ko bude nekoga wredjao, pretio mu ili psowao bice ban!!!

4.Look ce se menjati swakix mesec dana...nadam se da se slazete....A posto ja nemam ps, zamolila bih nekoga (Nadja,Nancy) da mi pomogne oko looka...

5. U nekim temama kao sto su obawestenja,administatori,modertori itd. samo ADMINI I MODOWI mogu tamo otwarati teme... znaci onaj ko nije ni jedno ni drugo ne moze da otwara teme...(samo moze u welcome, reklame i u tako nekim temama)

6. Ne mozete reklamirati neki 4um ako nemate wise od70 postowa!!!

7. Nemojte stawljati potpise koji mogu prosiriwati stranicu...

8. Swaki admin i mod MORA biti redowan inace cemo ga skinuti s pozicije...(znaci swi cete morati dolaziti SWAKI dan i pisati po barem 10 postowa)

9. Ne smete moliti admine da was stawe na wecu poziciju!!!

10. Nema pisanja posta za postom...swaki takaw post bici izbrisan!!!

11. Postujte prawila i extra se zabawite...


P.S .Znam da sam stroga ali jedino tako ce 4um biti bolji!!!


Poslednji izmenio Anja's_PuNk_Girl_96!!! dana Pon Nov 10, 2008 11:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://elmundoderbd.serbianforum.info/
-~*Dulce*~-
***Dulce admin***
-~*Dulce*~-


Broj poruka : 2478
Godina : 28
Lokacija : >>>♥Zauwek sa mojim bff's sa neta♥
Koji wam je omiljeni RBD clan??? : >>Dulce
Nesto o tebi: : Wolim da se setam,izlazim,budem sa drustwom. Twrodglawa sam, ne mogu da podnesem laz,neodgowornost..
Datum upisa : 28.08.2008

Prawila Empty
PočaljiNaslov: Re: Prawila   Prawila EmptyČet Nov 27, 2008 11:42 am

~lock~
Nazad na vrh Ići dole
https://elmundoderbd.serbianforum.info/
 
Prawila
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» !!!PRAWILA!!!
» KAKWA SU PRAWILA
» >>>Nowa prawila<<<
» Dodawanja prawila
» Komantari na nowa prawila!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El mundo de RBD :: Sporedno :: *Kanta*-
Skoči na: