El mundo de RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

El mundo de RBD

Za swe obozawaoce RBD-a.Budite redowni,imajte puno postowa a sto je najwaznije lepo se zabawite
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nesto sa off sajta Bg Arene....

Ići dole 
AutorPoruka
*TeOdOrAaAa*
Sueles volver
*TeOdOrAaAa*


Broj poruka : 880
Godina : 29
Lokacija : U Uckerovom zagrljaju...:)
Koji wam je omiljeni RBD clan??? : Pa svi...ali mi je najsladji Ucker...:D
Nesto o tebi: : Pa...malo sam stidljiva...obozavam ovaj 4um i moje frendice na njemu...:))to je to...!
Datum upisa : 09.09.2008

Nesto sa off sajta Bg Arene.... Empty
PočaljiNaslov: Nesto sa off sajta Bg Arene....   Nesto sa off sajta Bg Arene.... EmptyNed Nov 23, 2008 8:28 pm

evo nesto...ali mora u vise poruka...

Музика RBD
18.12.2008.

RBD поново у „Београдској арени" 18. децембра, на опроштајној турнеји под називом „El Ultimo Adios" (Последњи поздрав)!

Од среде 12. новембра у продаји су улазнице по следећим ценама: 3800 динара за Golden Fan Ring у простору испред бине, 2800 динара за трибине и 2400 динара за партер.

Улазнице се могу набавити на следећим продајним местима: билетарница Београдске арене, Билет сервис, Eventim, Card Service, IPS, Mamut Store, као и путем сајтова http://www.arenabeograd.com/ и http://www.tickets.rs/ .

Када је у новембру 2004. изашао њихов деби албум „Rebelde", за почетак је дистрибуирано само 25 000 примерака у Мексику. „Rebelde" је постао тренутни хит, тако да кад су RBD објавили албум „Nuestro Amor" десет месеци касније, на опште изненадјење су срушили све рекорде достигавши платинасти тираж за само шест сати. Албум „Rebelde" је одмах добио признање за више од 500 милиона примерака. Турнеја по Мексику која је обухватила и шест наступа на стадиону „Palacio de los Deportes" капацитета 15 500 посетилаца, распродата је у рекордном року. По брзини којом је распродата премашила је успех свих других уметника из Мексика који су наступили те године. Осим тога, њихови дискови („Rebelde", „Nuestro Amor" и живи албум „Tour Generacion RBD En Vivo") добили су три од четири номинације за најбољи поп албум године на додели награда „Billboard Latin Music Awards" 2006.

После успеха албума „Rebelde" број ватрених обожавалаца брзо се проширио по Јужној Америци, што је довело до снимања оба диска на португалском за бразилске фанове. И на једном и на другом језику оба албума су доспела на врх топ листе и имала платинасту продају. RBD су се вратили у Рио де Женеиро у октобру као први уметници са шпанског говорног подручја који су имали сопствени концерт на стадиону „Маракана", највећем стадиону на свету, пред 120 000 обожавалаца.

Пошто су у САД-у већ продали два милиона албума, RBD су отпочели америчку турнеју у марту 2005. концертом за 65 000 људи у „Колосеуму" у Лос Анђелесу, продавши све карте за 30 минута и поставши тако други по реду упех по брзини продаје улазница (одмах иза „Ролинг Стоунса"). Група је у потпуности продала све наступе на свом првом представљању у САД-у, од „Медисон Сквер Гардена" у Њујорку, до арене у Мајамију, уз учешће на радио фестивалу на коме су и победили после концерта у „Колосеуму". За мање од две године од објављивања албума „Rebelde", RBD су дебитовали и на енглеском језику, са албумом „Rebels".
Nazad na vrh Ići dole
*TeOdOrAaAa*
Sueles volver
*TeOdOrAaAa*


Broj poruka : 880
Godina : 29
Lokacija : U Uckerovom zagrljaju...:)
Koji wam je omiljeni RBD clan??? : Pa svi...ali mi je najsladji Ucker...:D
Nesto o tebi: : Pa...malo sam stidljiva...obozavam ovaj 4um i moje frendice na njemu...:))to je to...!
Datum upisa : 09.09.2008

Nesto sa off sajta Bg Arene.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto sa off sajta Bg Arene....   Nesto sa off sajta Bg Arene.... EmptyNed Nov 23, 2008 8:29 pm

Ових шесторо младих, харизматичних певача који чине RBD: Anahi, Dulce Maria, Maite, Christopher, Christian и Alfonso, изазвали су велика очекивања успехом своје двојезичне композиције 'Tu Amor' која је први пут емитована на KISS FM радију у Лос Анђелесу, након што је одабрана за емитовање и пре званичног објављивања. Песму је написала чувена Дајен Ворен, композиторка која је више пута номинована за Граммy и награде „Premios de la Academia" и која је по часопису „Billboard" имала више успеха него „Битлси".

RBD су проистекли из теленовеле „Rebelde", у којој су чланови овог секстета главни ликови. Серија је почела са емитовањем на станици „Televisa" у октобру 2004. и пратила је живот шест ђака у ексклузивном интернату у Сиудад де Мексику који се буне против својих аристократских другова тако што оснивају групу. Под палицом продуцента Педра Дамиана ових шест глумаца формирали су RBD као продужетак серије. Као и сама група, „Ребелде" серија је постала телевизијска сензација која је привукла 23 % укупне популације Мексика. Постала је толико популарна да су се уметници калибра Ленија Кравица и Хилари Даф појавили у серији промовишући своју музику на латиноамеричком тржишту. „Gorillaz" су, штавише, емитовали свој спот 'DARE' у серији.

Прошлог лета серија „Rebelde" је оборила рекорд у дужини емитовања у земљи са 440 епизода, а затим је пренета у САД, Азију, Индонезију и више од десетине других земаља. Тренутно се снима и филм и нова телевизијска серија са звездама RBD.

Упркос томе што RBD има независан живот и не осликава серију, на живим наступима присутни су елементи глуме, гардеробе и сценарија серије. Пошто имају тако бројну публику, RBD су се посветили борби за децу бескућнике, за мир, поштовање и толеранцију, при том показујући колико су поносни на своје мексичко порекло. Због тога су од њих тражили да сниме нумеру 'Мексико, Мексико', огромни радијски успех и званичну химну мексичке фудбалске репрезентације на Светском купу FIFA 2006.

Бенд је освојио САД харизматичним шармом и постао озбиљан кандидат за статус поп феномена. Како је „Њујорк тајмс" написао на првој страни, 'Сведоци смо стварања првог поп бренда из Мексика популарног у светским размерама'.

18.09.2006. RBD су лансирали хит 'Ser o Paracer' потписан од аутора Арманда Авиле, песму са тада још необјављеног трећег албума названог 'Celestial', која је била једини сингл који је дебитовао на првом месту радија у Мексику у 2006. години. 'Celestial' је снимљен у студијима у Лос Анђелесу и Мексику, поново у продукцији Карлоса Ларе и Арманда Авиле.

Биле су довољне само две године да RBD постане највећи поп феномен са шпанског говорног подручја свих времена. Шест милиона продатих албума широм света и турнеја од 70 распродатих концерата говоре о неуморном раду ове шесторке по Мексику, САД-у, Централној Америци, Колумбији, Венецуели, Бразилу, Чилеу и Шпанији.
Nazad na vrh Ići dole
*TeOdOrAaAa*
Sueles volver
*TeOdOrAaAa*


Broj poruka : 880
Godina : 29
Lokacija : U Uckerovom zagrljaju...:)
Koji wam je omiljeni RBD clan??? : Pa svi...ali mi je najsladji Ucker...:D
Nesto o tebi: : Pa...malo sam stidljiva...obozavam ovaj 4um i moje frendice na njemu...:))to je to...!
Datum upisa : 09.09.2008

Nesto sa off sajta Bg Arene.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto sa off sajta Bg Arene....   Nesto sa off sajta Bg Arene.... EmptyNed Nov 23, 2008 8:29 pm

RBD су искористили своју јужноамеричку турнеју за снимање видео спота 'Ser o Parecer' на улицама Сао Паола, у режији Естебана Мадраса. Успех у Јужној Америци превазишао је очекивања и пружио бенду могућности за снимање DVD-a „RBD Live in Rio", који је без сумње показао колико су њихови живи наступи популарни у свету.

Група је наставила свој пут интернационалних успеха. Посета Румунији у другој половини 2007. изненадила је све који нису очекивали велики успех на местима где шпански језик није много познат. Турнеја по Шпанији отворила им је једно од најконкурентнијих тржишта на свету, а готово се подударила са изласком диска „Fan Edition Celestial + DVD" на коме је и песма „The Family", DVD са пет песама снимљеним на пробама, као и три ремикса, и један диск са караоке верзијама највећих хитова. Врхунац успешних наступа у Шпанији био је концерт на стадиону „Vicente Celderon del Atletico Madrid" у оквиру турнеје Tour Celestial 2007, где је дошло до снимања материјала „RBD Live in Spain" који је касније показао аспекте турнеје и све што су RBD постигли на сцени пред хиљадама људи који их прате по свету.

RBD су се успешно вратили на музичку сцену Мексика, победивши убедљиво на додели награда „Premios Juventud" 2007, где су добили признања за Најпопуларнијег извођача, Најбољи CD 'Celestial', Најбољи концерт, Најбољу баладу и Најбољег поп извођача.

RBD су издали „Fan Edition" свог албума 'Celestial,' након чега је уследио акустични концерт за „Ritmo Son Latino" и „Digital 99". Treba поменути да су добили и награде 'Поносни Латиноамериканац' које додељује овај канал, и то за категорије Латино песма године за песму 'No pares', Латино група године, и Латино диск године за 'Celestial'.

RBD руше рекорде широм света. Недавно је њихов албум „Rebels" достигао тираж златне плоче у Шпанији заузевши четврто место на листи најпродаванијих, а DVD „Live in Hollywood" је стигао на прво место DVD издања.


Poslednji izmenio *TeOdOrAaAa* dana Ned Nov 23, 2008 8:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
*TeOdOrAaAa*
Sueles volver
*TeOdOrAaAa*


Broj poruka : 880
Godina : 29
Lokacija : U Uckerovom zagrljaju...:)
Koji wam je omiljeni RBD clan??? : Pa svi...ali mi je najsladji Ucker...:D
Nesto o tebi: : Pa...malo sam stidljiva...obozavam ovaj 4um i moje frendice na njemu...:))to je to...!
Datum upisa : 09.09.2008

Nesto sa off sajta Bg Arene.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto sa off sajta Bg Arene....   Nesto sa off sajta Bg Arene.... EmptyNed Nov 23, 2008 8:29 pm

„EMPEZAR DESDE CERO"
(Нови почетак)

У новембру 2007. RBD су представили свој нови албум 'Empezar Desde Cero', корак даље у успешној каријери ове мексичке поп групе која је одржала преко 70 распродатих концерата у САД-у, Бразилу, Шпанији, Централној Америци, Румунији, Колумбији, Венецуели - да поменемо само неке од земаља које су освојили и где им фанови доносе дијамантске, троструке платинасте, дупле платинасте и златне плоче.

Са више од 6 милиона продатих албума, RBD као први сингл са овог пројекта Kарлоса Ларе и Арманда Авиле издваја песму 'Inalcanzable' (лансирану 8. октобра), која је одмах осванула на првим местима топ листа не само у Мексику, већ у Јужној Америци, Шпанији, САД-у, местима која су већ посетили пре изласка овог албума снимљеног између Лос Анђелеса и Мексика септембра и октобра 2007. године.

'Empezar Desde Cero' се састоји од 13 нових композиција, међу којима су и ауторски првенци неких чланова бенда: Кристоферов 'Sueles volver' и Алфонсов 'Si No Estas Aqui'.

Остале песме на албуму су: 'Empezar Desde Cero', 'Y No Puedo Olvidarte', 'Inalcanzable', 'No Digas Nada', 'El Mundo Detras', 'Hoy Que Te Vas', 'Llueve En Mi Corazon', 'Fui la Nina', 'A la Orilla', 'Amor Fugaz', 'Sueles Volver', 'Si No Estas Aqui' и 'Exrana sensacion'.

RBD су наступили у Београдској арени 07. септембра 2008. пред око 15 000 посетилаца!
Nazad na vrh Ići dole
*TeOdOrAaAa*
Sueles volver
*TeOdOrAaAa*


Broj poruka : 880
Godina : 29
Lokacija : U Uckerovom zagrljaju...:)
Koji wam je omiljeni RBD clan??? : Pa svi...ali mi je najsladji Ucker...:D
Nesto o tebi: : Pa...malo sam stidljiva...obozavam ovaj 4um i moje frendice na njemu...:))to je to...!
Datum upisa : 09.09.2008

Nesto sa off sajta Bg Arene.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto sa off sajta Bg Arene....   Nesto sa off sajta Bg Arene.... EmptyNed Nov 23, 2008 8:31 pm

ew0 i slike...

Nesto sa off sajta Bg Arene.... Rbd_adios_570x140_4922a502ea578

to je to...nije moglo u jednu poruku,morala sam ovako...besso...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nesto sa off sajta Bg Arene.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto sa off sajta Bg Arene....   Nesto sa off sajta Bg Arene.... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nesto sa off sajta Bg Arene....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El mundo de RBD :: RBD y REBELDE :: ~RBD u Srbiji~-
Skoči na: